O FIRMĚ PRODUKTY REFERENCE


NOVÁ ALARMIKA SPOL. S R.O.

Plzeňská 47
370 04 České Budějovice

Jaromír Mikeš
mobil: 724 261 492

e-mail:
technik@alarmika.cz

 ANALOGOVÉ PIR DETEKTORY

Osvědčené detektory s vynikajícími vlastnostmi. Optimálním poměrem výkon / cena se staly nejoblíbenějšími detektory pro standardní a středně obtížné prostory. Všechny jsou schváleny do kategorie č. 2. = nízká až střední rizika. Mají patentově chráněné vlastnosti, zejména unikátní automatický čítač pulzů "AUTO PULSE".

DIGITÁLNÍ DETEKTORY

Digitální pohybové detektory představují nejmodernější prvky bezpečnostních systémů.  Úplná digitalizace detekce signálu již od výstupu ze senzoru přináší „skokové“ zdokonalení zpracování a výrazně posiluje spolehlivosti detektorů. Detektory řady DIGIGARD snímají pouze infračervené (tepelné)záření (IR), duální detektor VISION využívá vedle detekce infračerveného záření (IR) i detekci v pásmu elektromagnetického vlnění (mikrovlnná detekce = MW).OSTATNÍ DETEKTORY

Mezi ostatní detektory patří detektory tříštění skla, vibrační a otřesové detektory.
Moderní detektor rozbití skla využívající pokročilou technologii detekce a identifikace zvuku tříštění skla založené na využití mikroprocesorem řízeného programu, který analyzuje signál z vysoce citlivého nízkošumového mikrofonu. Pro kontrolu funkce detektoru rozbití skla lze využít testovací zařízení výrobce označené jako TESTTREK.
Otřesové a vibrační detektory řízené mikroprocesem. Detektory IMPAQ (anglický výrobce TEXECOM) a VIBRO (výrobce OPTEX) se používají zejména pro ostrahu pevných ploch (zeď, příčky,...) před probouráním nebo proražením.
 

POŽÁRNÍ DETEKTORY

Požární detektory výrobce EVERDAY určené jako protipožární doplněk k ústřednám EZS. Pro kontrolu funkce opticko-kouřového detektoru EA-318 je dodáván testovací aerosol (lahev, obsah 250ml).

ÚSTŘEDNY ESPRIT

Spolehlivé ústředny ESPRIT jsou dodávány již od r. 1993, svými vlastnostmi a řešením vytvářely standard v oblasti bezpečnostních systémů na našem i světovém trhu. Ústředny jsou průběžně inovovány (viz verze ULTRA), zůstávají v nabídce a udržují si stálou oblibu u instalačních firem i konečných uživatelů.
 

ÚSTŘEDNY SPECTRA

Ústředny SPECTRA jsou nejmodernější ústředny řady PARADOX pro malé a střední objekty.

Svým sběrnicovým komfortem, bezdrátovým rozšiřováním, spínaným zdrojem a radiovým ovládáním pomocí vysílačů jsou ústředny SPECTRA v této typové i cenové kategorii jedinečné. Vynikají spolehlivostí, softwarovým řešením, jednoduchou a přehlednou obsluhu a řadu progresivních technických řešení.

SYSTÉM DIGIPLEX

Systém DIGIPLEX vytváří svou koncepcí novou třídu v zabezpečovací technice. Nabízí komplexní řešení plně využívající sběrnicovou technologii za velice příznivou cenu.GSM ZAŘÍZENÍ

GSM pager se zabudovaným GSM modulem TELIT je určen pro dálkový přenos poplachové nebo technologické informace pomocí GSM sítě (SMS nebo prozvonění čísla s tónovým signálem) a k dálkovému ovládání zařízení v objektu pomocí SMS zpráv.
Součástí dodávky je lepicí anténa na sklo s kabelem 2,5m a programovací kabel k PC. Výhodou je shodné programování s bránou GSM GATE VT-10 (SW na CD opět součástí dodávky).
 

KOMUNIKÁTORY

Komunikátory jsou doplňkové komponenty pro EZS. Rozšiřují její možnosti o vzdálenou signalizaci či případné ovládání za použití běžné telefonní linky. Simulátor telefonní linky ADP-1 se používá jako pomůcka pro spojení SW (ESPLOAD, WinLoad) na PC s ústřednou bez použití klasické telefonní linky.
Dělení dle způsobů komunikace:
hlasové: PARAVOX, ATH, TD101 / digitální: ESPRIT 708 ULTRA
simulátor telefonní linky: ADP-1 .


VNITŘNÍ SIRÉNY

Výstražné sirény určené pro vnitřní aplikace, vhodný doplněk systémů EZS.


VENKOVNÍ SIRÉNY

Venkovní sirény vhodné pro systémy EZS. Nejvyšší stupeň zabezpečení (vyšší rizika) poskytujÍ sirény PS128-SIGNAL a TEKNIM-720WR (4 třída). Jako doplněk k siréně TEKNIM lze zakoupit náhradní akumulátor a samostatný plastový kryt jako atrapu sirény. Ve výprodeji za výhodných cenových podmínek jsou sirény COMBELL 1 a COMBELL 3 (s oranžovým a červeným majákem) a MIDIBELL (s oranžovým majákem).
 

© 2007 ELP-studio